В Уманській громаді незабаром запрацює новий дитячий садок.
Про це повідомила міська голова Умані Ірина Плетньова.
Зазначає, що цей навчальний заклад оновлювався практично всі ці роки:
- замінено вікна;
- відремонтовано дах;
- добудовано укриття з сучасним ліфтом;
- облаштовано їдальню.
Наразі в розпалі роботи з облаштування двох груп дитячого садка. Ремонт планують завершити до кінця літа, і вже у вересні там запрацює садочок на дві повноцінні групи.
“Для мікрорайону Лиса Гора – це справді важлива подія. Батьки зможуть відводити дітей до садочка ближче до дому”, – повідомила міська голова Умані Ірина Плетньова.
Для садка буде:
- окремий вхід;
- новий дитячий майданчик;
- можливість користуватися укриттям.
Читайте також: Підгоріла їжа: в уманській квартирі сталося задимлення (ФОТО)