Поширити

Новий паркувальний майданчик створили в Черкасах

Новий паркувальний майданчик створили в Черкасах

На вулиці Онопрієнка в Черкасах облаштували новий паркувальний майданчик.

Про це повідомив Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

За його словами, парковку створили на прохання працівників навчального закладу та жителів мікрорайону, які тривалий час відчували нестачу місць для паркування.

Новий майданчик розрахований на близько 100 автомобілів. Очікується, що це допоможе розвантажити рух на вулиці Онопрієнка та покращити заїзд громадського транспорту.

Як ми писали раніше, цьогоріч у місті Черкаси вже облаштувати понад 10 майданчиків для паркування, однак на цьому не зупинятимуться.

Реклама