Поширити

Очільник ОВА розповів про ситуацію на Черкащині

Очільник ОВА розповів про ситуацію на Черкащині

Уночі російські окупанти знову цілили по об’єктах критичної інфраструктури України. 

Про це повідомив керівник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

“Для Черкащини, на щастя, минулось без влучань. І на цю хвилину ситуація  стабільна”, – зазначив Табурець.

Він пояснив, що звуки вибухів, які подекуди було чутно вночі, – це відлуння прильотів у сусідній області.

Реклама