Уночі російські окупанти знову цілили по об’єктах критичної інфраструктури України.
Про це повідомив керівник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
“Для Черкащини, на щастя, минулось без влучань. І на цю хвилину ситуація стабільна”, – зазначив Табурець.
Він пояснив, що звуки вибухів, які подекуди було чутно вночі, – це відлуння прильотів у сусідній області.