Поширити

Одарич показав як бачить вул. Героїв Дніпра

Одарич показав як бачить вул. Героїв Дніпра

Своє бачення міський голова Черкас виклав на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук”.

 – Готова візуалізація мого бачення вулиці Героїв Дніпра. Чекаю пропозицій. Громадське обговорення відбудеться 1 липня на Митниці, – написав він.

Головні елементи:

1. Лише по одній смузі руху в кожному напрямку.

2. Паркувальні кишені по всій довжині.

3. Велодоріжки з обох сторін.

4. На пішохідних переходах – звуження дороги.

5. Прогулянкова алея з боку Дніпра.

6. З обох сторін – дренажний газон. Його призначення – максимально дренувати воду замість прямого скидання в Дніпро, відділяти тротуар від проїжджої частини.

7. Мощення тротуарів плиткою.

11031501_914228528643179_2615539276619806014_n

10644904_914228635309835_8180613027281527423_n

1623641_914228558643176_6849585247549225211_n

10464054_914228568643175_8554079057567466554_n

 

Реклама