Міський голова Черкас Сергій Одарич запевнив, що немає ніякого відношення до проекту “УКРОП”. Про це він сьогодні повідомив на прес-конференції, відповідаючи на питання одного з присутніх.
– У мене немає жодного зв’язку з проектом “УКРОП”. Ми з паном Коломойським знайомі давно. Але останнього разу, мабуть, ми бачились півроку тому. І то не з політичних питань. У мене є хороші стосунки із Геннадієм Корбаном, але вони були актуальні протягом останнього року. Вперше хлопці прийшли в державну службу, тому і Геннадій Олегович та багато інших людей зверталися за порадами до мене. Інших зв’язків у мене немає, – розповів Сергій Олегович.