Черкаська школа №13 отримала генератор від польських партнерів.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Місто Бидгощ та Асоціація Друзів Бидгоща ініціювали публічний збір коштів. Завдяки цьому вони придбали та подарували школі №13 генератор на 50 кВт.
“Тепер наші діти зможуть навчатися й розвиватися навіть під час відключень електроенергії”, — зазначив Анатолій Бондаренко.
Також читайте: У Черкасах хочуть запровадити «Хвилину мовчання»