Депутат Черкаської міської ради Олександр Савенко з фракції «ЄС» вийшов зі складу комісії з питань регламенту охорони здоровʼя та житлово-комунального господарства.
Про це інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» із сесійної зали.
Відтепер він долучився до складу комісії із питань земельних відносин та архітектури.
Також читайте: Вимкнень світла сьогодні не буде, — Укренерго