Поширити

Один із депутатів ЧМР змінив комісію 

Один із депутатів ЧМР змінив комісію 

Депутат Черкаської міської ради Олександр Савенко з фракції «ЄС» вийшов зі складу комісії з питань регламенту охорони здоровʼя та житлово-комунального господарства.

Про це інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» із сесійної зали.

Відтепер він долучився до складу комісії із питань земельних відносин та архітектури.

Також читайте: Вимкнень світла сьогодні не буде, — Укренерго

Реклама