У черкаському парку Хіміків у День захисту дітей дітлахів розважали пінною дискотекою та частували морозивом та солодкою ватою.
Долучився до святкування і секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький, який на своїй сторінці у Фейсбук зазначив:
– Радість, сміх, розваги. Традиційно долучився до проведення Дня захисту дітей в парку Хіміків. Цього року для малечі підготували пінну дискотеку, безкоштовні солодку вату та морозиво, яким поласували більше тисячі відвідувачів свята. Діти – це те, заради кого всі ми й країна маємо здолати труднощі!