Як секретар міської ради, Олександр Романович сьогодні на прес-конференції висловив подяку за роботу Департаментам державної фінансової політики та юридичного супроводу.
– Я зробив аналіз того, як ці Департаменти швидко виконують рішення сесій міської ради. Як приклад, проблема виплати фірмами за оренду землі. Зараз фірми починають все сплачувати. Ми бачимо, що підприємці перестали ігнорувати наші прохання. Департамент юридичного супроводу веде роботу щодо подачі в суд позовів по орендній оплаті за землю. Подано 38 заяв на суму 4 млн 350 тис грн і задоволено вже 10 позовів на суму 2 млн 608 тис., а сплачено 60 тис. грн. Тому в цьому році маємо злагоджену роботу двох Департаментів і, як результат, маємо повернення близько 2 млн бюджетних коштів, – зазначив Радуцький.