Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький на своїй сторінці у Фейсбуці привітав підприємство “Азоту” із 50-річчям.
– У п’ятницю було дуже приємно побувати на урочистостях з нагоди 50-тиріччя АЗОТу. Моє дитинство пов’язане з цим підприємством, бо обоє батьків працювали там, отримували відзнаки… На заході до мене підійшов керівник одеського підприємства Валерій Горбатко, знайомий з моїм батьком. Він подякував за татові настанови й поради, які він пам’ятає донині. З повагою ставлюся до азотівців, адже вони працюють на небезпечному виробництві. Хочу подякувати керівництву ПАТ АЗОТ за стабільні соціальні пакети для людей. Впевнений, що скоро ситуація на підприємстві покращиться. Зі святом!