Поширити

Олександр Радуцький привітав “Азот” із ювілеєм

Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький на своїй сторінці у Фейсбуці привітав підприємство “Азоту” із 50-річчям.

– У п’ятницю було дуже приємно побувати на урочистостях з нагоди 50-тиріччя АЗОТу. Моє дитинство пов’язане з цим підприємством, бо обоє батьків працювали там, отримували відзнаки… На заході до мене підійшов керівник одеського підприємства Валерій Горбатко, знайомий з моїм батьком. Він подякував за татові настанови й поради, які він пам’ятає донині. З повагою ставлюся до азотівців, адже вони працюють на небезпечному виробництві. Хочу подякувати керівництву ПАТ АЗОТ за стабільні соціальні пакети для людей. Впевнений, що скоро ситуація на підприємстві покращиться. Зі святом!

Реклама