Сьогодні “Черкаський Дніпро” зіграє свій останній матч сезону перед виходом у Першу лігу. Матч відбудеться о 17.00 проти ФК “Арсенал” з Білої Церкви на Центральному стадіоні Черкас.
Перед останнім матчем Черкаські ультрас влаштовують марш для всіх вболівальників “Дніпра”. Розпочнеться він о 15:00 на площі Богдана Хмельницького.
Черкаські суппортери запрошують всіх черкащан та гостей міста прийти на стадіон і підтримати команду.