Поширити

Пʼяний водій збив двох людей в Умані, його судитимуть

Пʼяний водій збив двох людей в Умані, його судитимуть

Жителю Уманщини, який пʼяний спричинив ДТП з потерпілими, повідомлено про підозру.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

За даними слідства, на початку жовтня 2025 року 23-річний підозрюваний здійснив наїзд на двох пішоходів, які рухалися по узбіччю. Внаслідок аварії 21-річний хлопець та 17-річна дівчина отримали тілесні ушкодження та доставлені до медичного закладу.

Водія затримано в порядку ст. 208 КПК України та повідомлено про підозру.

У разі доведення винуватості чоловікові загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортом на строк від трьох до п’яти років.

Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” вже інформували, що поліцейські відкрили кримінальне провадження щодо ДТП у якій 13-річний водій мотоцикла збив людей. Обоє потерпілих були госпіталізовані до лікарні.

Нагадаємо, пʼяний водій у Черкасах скоїв ДТП. Він здійснив зіткнення з авто “Fiat 500e”.

Читайте також: Після завершення війни тарифи на тепло неминуче зростуть, — Павло Карась (ВІДЕО)

Реклама