Поширити

Патрульні виявили в Черкасах водіїв мототранспорту, які порушували ПДР

Патрульні виявили в Черкасах водіїв мототранспорту, які порушували ПДР

У Черкасах правоохоронці реагують на порушення правил дорожнього руху, притягують до адміністративної відповідальності водіїв мототранспорту та проводять профілактичні бесіди щодо безпеки руху. 

Про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.

Відтак вихідними, патрулюючи на вулицях міста, патрульні виявляли водіїв мототранспорту, що порушили правила дорожнього руху.

На порушників інспектори винесли постанови за ч. 5 ст. 121 (Порушення правил користування мотошоломами), ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом).

Зазначимо, що патрульні й надалі реагують на численні звернення громадян та звертають додаткову увагу на керманичів мототранспорту.

Також читайте: Можливе навчання щосуботи: що чекає черкаських школярів цьогоріч

Реклама