Учора в Золотоноші сталася дорожньо-транспортна пригода. 69-річна жінка потрапила до лікарні.
Про це повідомили в пресслужбі Головного управління Національної поліції України в Черкаській області.
Дорожньо-транспортна пригода сталася 17 вересня в Золотоноші на вулиці Шевченка.
Попередньо поліцейські встановили, що 25-річний кермувальник скутера «Viper» не впорався з керуванням та скоїв наїзд на жінку, яка переходила дорогу пішохідним переходом.

Унаслідок наїзду 69-річна жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до лікарні.
Слідчі за фактом дорожньо-транспортної пригоди відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України.
Також читайте: “Я вам її дарую, але так негарно робити”: військовий із Черкас розповів, як за безплатну процедуру у нього в лікарні просили гроші