Поширити

Під час ДТП у Золотоноші постраждала 69-річна жінка (ФОТО)

Під час ДТП у Золотоноші постраждала 69-річна жінка (ФОТО)

Учора в Золотоноші сталася дорожньо-транспортна пригода. 69-річна жінка потрапила до лікарні.

Про це повідомили в пресслужбі Головного управління Національної поліції України в Черкаській області.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 17 вересня в Золотоноші на вулиці Шевченка. 

Попередньо поліцейські встановили, що 25-річний кермувальник скутера «Viper» не впорався з керуванням та скоїв наїзд на жінку, яка переходила дорогу пішохідним переходом. 

Унаслідок наїзду 69-річна жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до лікарні.

Слідчі за фактом дорожньо-транспортної пригоди відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України.

Також читайте: “Я вам її дарую, але так негарно робити”: військовий із Черкас розповів, як за безплатну процедуру у нього в лікарні просили гроші

Реклама