Поширити

Під час фестивалю в аеропорту водій-порушник на 4 години заблокував тролейбуси

Під час фестивалю в аеропорту водій-порушник на 4 години заблокував тролейбуси

Вчора у Черкаському аеропорту під час “Мрія Фесту” через невдале паркування одного  з водїв  із 14.00 до 18.00 були заблоковані два тролейбуси.

Вони не могли проїхати через припарковану абияк автівку.

Про це у “Фейсбуці” повідомив член громадської ради при КП “Черкасиелектотранс” Валерій Мироненко.

“На місці працювали патрульні і намагалися хоч чимось зарадити. На жаль, ніякі спроби знайти водія автомобіля не мали успіху. Лише після виклику евакуатора вдалося прибрати автівку з проїджої частини і відновити рух заблокованих тролейбусів”, – написав він.

imgonline-com-ua-Resize-V8pvogd0ELvwn

imgonline-com-ua-Resize-pj8onUMSGpz0A

Реклама