Поширити

Під час пожежі черкащанка отримала опіки, її госпіталізували

Під час пожежі черкащанка отримала опіки, її госпіталізували

Учора в селі Будки Балаклеївської територіальної громади на відкритій території приватного домоволодіння зайнялася суха рослинність.

Про це повідомили в пресслужбі ДСНС Черкащини.

Вогонь охопив площу 50 квадратних метрів.

Унаслідок пожежі жінка отримала опіки тіла третього та четвертого ступенів, її госпіталізували.

За попередніми даними, причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем.

Також читайте: Сьогодні на Черкащині світло вимикатимуть для споживачів лише трьох черг (ГРАФІК)

Реклама