На війні з окупантами загинув житель села Григорівка, що на Черкащині, Дмитро Самойленку. Воїну було 37 років.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Чорнобаївської громади.
Гранатометник штурмового батальйону, солдат відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, під час стримування збройної агресії російської федерації, загинув 30 червня 2023 року внаслідок мінометного та артилерійського обстрілів противником в районі н. п. Іванівське Донецької області.
Про дату і місце прощання повідомлять згодом.

Нагадаємо, сьогодні, 4 липня, у місті Черкаси попрощалися із загиблим на війні захисником Артемом Суховієм. Герою було лише 22 роки.