Свято Водохреща зустрічло черкащан ясною та слабко морозною погодою. Станом на 8 ранку температура повітря становила 2º морозу. Напередодні вночі випав невеликий мокрий сніг.
Максимальна температура вдень була 1-3º морозу, проте вже ввечері похолодало.
За прогнозом обласного гідрометцентру, в неділю, 20 січня, внаслідок надходження до нашого регіону холодного повітря з північних широт, морози посиляться, вночі до 10-15º морозу, а вдень випадатиме сніг при 1-6º морозу. На початку нового тижня морозна погода збережеться на фоні періодичних опадів.
До відома, найхолодніше на Водохреща було у 1987 році – до 25º морозу, а найтепліше – у 2007 році – до 11º тепла.