Підприємство в Уманському районі сплатило до бюджету майже 1 млн грн за земельну ділянку, яка була в його використанні в Жашківський тергромаді. Однак зробило це лише після позову прокуратури до суду щодо стягнення заборгованої орендної плати.
Про це повідомила пресслужба Черкаської обласної прокуратури.
У зв’язку з поновленням державних інтересів в особі територіальної громади господарським судом Черкаської області справу за позовом прокурора закрито.
Читайте також: Черкащанин продавав неіснуючі бронежилети, йому загрожує 8 років в’язниці