Поширити

По всьому місту Золотоноша не буде води

По всьому місту Золотоноша не буде води

У місті Золотоноша 13 травня сталася аварія на водогоні.

Про це повідомив заступник міського голови Золотоноші Олександр Флоренко.

Водопостачання по всьому місту буде припинено сьогодні, 13 травня, орієнтовно з 16:00 до 19:00. 

Жителів міста просять зробити запас води.

Читайте також: Бондаренко ветуватиме скандальне рішення депутатів ЧМР

Реклама