У місті Золотоноша 13 травня сталася аварія на водогоні.
Про це повідомив заступник міського голови Золотоноші Олександр Флоренко.
Водопостачання по всьому місту буде припинено сьогодні, 13 травня, орієнтовно з 16:00 до 19:00.
Жителів міста просять зробити запас води.
Читайте також: Бондаренко ветуватиме скандальне рішення депутатів ЧМР