Реконструкцію вуличного освітлення завершено по вулиці Можайського.
Раніше стан освітлення оцінювали як незадовільний, оскільки були ділянки, що зовсім не освітлювалися. Під час переобладнання додатково встановлено 1 залізобетонну опору, що покращило освітлення дороги. 40 ламп ДНАТ замінили на 41 світодіодний LED-світильник.
“Заміна ДНАТ і ДРЛ на світодіодні LED-світильники – це курс у справді світле майбутнє. LED-світильники: дозволяють заощадити на енергоспоживанні, екологічні та забезпечують рівномірне освітлення простору, без ефектів колірних плям, смуг, пульсації. Після реконструкції вулиці Можайського зекономим 179 тисяч гривень за 5 років із міського бюджету. Наше комунальне підприємство робить усе для того, щоб наше місто було належно освітлене і економило кошти із міського бюджету “, – говорить Павло Собко, заступник директора КП “Міськсвітло”.