Жителі Черкас закликають владу зробити поблизу Першої міської поліклініки парковку.
Відповідну петицію зареєстрували на сайті Черкаської міської ради.
Авторка петиції Леся Сотник зазначає, що поблизу вказаної поліклініки неможливо поставити авто й доводиться паркуватися вздовж дороги або по інший бік.
“Часто доводиться з маленькими дітьми йти до педіатра через неочищені дороги”, — зазначає пані Леся.
Відповідну петицію можна підтримати ТУТ.
Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” вже також інформували, що в КНП «П’ятий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» тривають роботи з оновлення, тож скоро люди зможуть користуватися басейном. Роботи над 12-метровою чашею й басейном вже завершено. Наразі триває облаштування роздягалень, душових і санітарних вузлів, а також встановлення дверей. У приміщенні функціонуватиме система «тепла підлога», що забезпечить комфортну температуру незалежно від погодних умов.
Також читайте: Поставив солдатів на коліна та побив підлеглого: ДБР повідомило про підозру офіцеру на Черкащині