Міський голова Анатолій Бондаренко вручив державні відзнаки двом черкащанкам.
Інформацію про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.
Згідно з Указом Президента України, почесне звання «Мати-героїня» присвоєно:
- Ользі Бруско;
- Євгенії Побиванець.

Обидві жінки виховали по п’ятеро дітей. У цих родинах дітей змалку навчають відповідальності, працьовитості, поваги до ближніх та активної громадянської позиції.
«Дякую вам за самовіддану батьківську працю, за терпіння та величезне серце», — зазначив міський голова.
Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” вже також інформували, що багатодітна мати з Городища Ніна Ніколаєнко удостоєна почесного звання «Мати-героїня». Жінці, яка виховала п’ятьох дітей, вручили посвідчення та нагрудний знак за материнську самовідданість, турботу про дітей і вагомий внесок у зміцнення української родини.