Поширити

Почесне звання «Мати-героїня»: у Черкасах вручили державні нагороди (ФОТО)

Почесне звання «Мати-героїня»: у Черкасах вручили державні нагороди (ФОТО)

Міський голова Анатолій Бондаренко вручив державні відзнаки двом черкащанкам.

Інформацію про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.

Згідно з Указом Президента України, почесне звання «Мати-героїня» присвоєно:

  • Ользі Бруско;
  • Євгенії Побиванець.

Обидві жінки виховали по п’ятеро дітей. У цих родинах дітей змалку навчають відповідальності, працьовитості, поваги до ближніх та активної громадянської позиції.

«Дякую вам за самовіддану батьківську працю, за терпіння та величезне серце», — зазначив міський голова.

Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” вже також інформували, що багатодітна мати з Городища Ніна Ніколаєнко удостоєна почесного звання «Мати-героїня». Жінці, яка виховала п’ятьох дітей, вручили посвідчення та нагрудний знак за материнську самовідданість, турботу про дітей і вагомий внесок у зміцнення української родини.

Читайте також: “Розвиток молоді — це ключ до нашого щасливого майбутнього”, — у Черкасах уперше пройшов Всеукраїнський форум лідерів учнівського самоврядування (ВІДЕО)

Реклама