Поширити

Половина місячної норми: вранці епіцентром опадів стала Золотоніщина

Половина місячної норми: вранці епіцентром опадів стала Золотоніщина

Сьогодні, 21 листопада, на Черкащині складні погодні умови.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаського обласного центру з гідрометеорології.

Атмосферний фронт, який наразі перетинає наш регіон, проявляє себе різким зниженням температури повітря, рвучким вітром та помірними, місцями значними опадами переважно у вигляді дощу.

Епіцентром опадів на восьму годину виявилася Золотоніщина, де за 2,5 години випало 18 мм, а це майже половина місячної норми.

У Західній частині області спостерігається сніг та мокрий сніг, тому метеостанції відмічають сніговий покрив висотою 2-9 см, налипання мокрого снігу, а на дорогах — ожеледиця.

Така небезпечна ситуація збережеться до вечора, при цьому мокрий сніг разом зі зниження температури в другій половині дня можуть призвести до утворення ожеледиці на дорогах.

Також читайте: Унаслідок ракетного удару по Одесі загинув правоохоронець родом із Черкас

Реклама