1 червня на 66-му році життя помер лікар-терапевт Третьої міської лікарні Сергій Щукін.
Про це повідомили в пресслужбі медзакладу.
Зазначають, що Сергій Феодосійович присвятив медицині майже все своє життя, значну частину якого — Третій міській лікарні. Випускник Кримського державного інституту (1984 р), він розпочав свій трудовий шлях у КНП «Третя Черкаська міська лікарня ШМД» у 1984 році та працював тут 38 років — до 2022 року. З 1988 року працював завідувачем приймального відділення, а з 2000 по 2021 рік — завідувачем відділення невідкладної терапії.
Прощання із Сергієм Феодосійовичем відбудеться у середу, 3 червня, о 12:00 за адресою: вул. Надпільна, 282 («Ритуал»).
Нагадаємо, підтвердилася загибель жителя міста Кам’янка — Валерія Оношка, 1974 року народження, який із 2024 року вважався зниклим безвісти. Прощання із захисником відбудеться 2 червня.