Поширити

Помер Володимир Бойко, що дав Умані стадіон Іллічівець

Помер Володимир Бойко, що дав Умані стадіон Іллічівець

Колишній генеральний директор Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча Володимир Бойко помер.

Про це Українським Новинам повідомило інформоване джерело, пише “Вечірня Умань”.

З його слів, Бойко помер у Маріуполі після тривалої хвороби.

Інших подробиць джерело не повідомило.

Як відомо, Бойко народився в 1938 році.

В 1990-1997 був гендиректором ММК імені Ілліча, в 1997-2010 главою правління ММК імені Ілліча, в 2010-2012 – гендиректором ММК імені Ілліча.

Комбінат спеціалізується на виробництві листового прокату, залізорудного агломерату, передільного чавуну, литих і катаних слябів, безшовних і зварених труб і газових балонів.

Саме з ініціативи Володимира Бойка, Умань отримала підтримку. Підприємство “Уманьферммаш” працювало на замовлення для металургійного комбінату. Було збудовано низку стадіонів і спортзалів. У районі відремонтовані школи.

Реклама