Поширити

Понад сім років увʼязнення отримав черкащанин за збут наркотиків

Понад сім років увʼязнення отримав черкащанин за збут наркотиків

23-річний черкащанин проведе понад сім років за ґратами за збут наркотиків.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Прокурор у суді довів, що чоловік незаконно придбав та зберігав вісім згортків із психотропною речовиною «амфетамін» без мети збуту. Окрім того, зловмисник незаконно збув згорток із психотропною речовиною «амфетамін» за грошові кошти в сумі 180 гривень.    

Обвинувачений в суді вину в інкримінованих злочинах не визнав.

Вироком суду чоловіка визнано винним у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень та призначено покарання у виді 7 років 2 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

На даний час вирок суду законної сили не набрав. 

Читайте також: Затримали “на гарячому”: в Городищі чоловік під час комендантської грабував кіоск

Реклама