Із полону повернувся додому захисник із Чорнобаївщини Іван Дарінський.
Про це повідомили в пресслужбі Чорнобаївської громади.
Нагадаємо, що вчора відбувся дев’ятий етап обміну військовополоненими, про який домовилися під час переговорів у Стамбулі.
Серед звільнених захисників — богодухівчанин Іван Іванович Дарінський.
Чоловік народився 9 квітня 1996 року.
Старший солдат Іван Дарінський здійснював захист української землі від рашистської орди на Донецькому напрямку.
Потрапив до полону біля населеного пункту Луганське, Бахмутського району 9 березня 2022 року, внаслідок нападу диверсійно-розвідувальної групи ворога. Перебував у неволі нескінченно довгих три роки, чотири місяці й 14 днів.
Те, що Іван повернувся додому — це радісна й довгоочікувана подія для Чорнобаївської громади.


Також читайте: рф пошкодила в Черкасах 15 приватних будинків та багатоповерхівки (ФОТО)