Цієї ночі в черкаському небі знищили шість російських БпЛА. У більшості випадків — без наслідків.
Про це повідомив керівник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
За його словами, в обласному центрі уламками “шахеда” пошкоджено балкон в одній із квартир багатоповерхівки. Потім там виникла пожежа. Її вже ліквідували. Правоохоронці вилучили уламки БпЛА та бойову частину.
Із мешканцями все гаразд — допомоги медиків не потребували.
Читайте також: Удень — державна служба, вночі — чергування: черкаський посадовець полює за ворожими “шахедами” (ФОТО, ВІДЕО)