На вул. Святотроїцькій (колишня Кірова) між вулицями Надпільною (колишня Ільїна) та Благовісною працівники ПАТ “Черкасиобленерго” перекрили дорогу.
Сьогодні вони розпочали безстроковий страйк, аж поки їм не буде виплачена 5-місячна заборгованість по заробітній платі.
Нагадаємо, сьогодні енергетики області в черговий раз зібралися під стінами ОДА.
Після цього вони продовжили свою безстрокову акцію на Соборній площі. За словами мітингарів, вони чекають відповіді від заступника голови Черкаської ОДА. У разі негативної відповіді мають в планах розгортати палатки.



