Поширити

Працівники Черкасиобленерго перекрили дорогу (фотофакт)

Працівники Черкасиобленерго перекрили дорогу (фотофакт)

На вул. Святотроїцькій (колишня Кірова) між вулицями Надпільною (колишня Ільїна) та Благовісною працівники ПАТ “Черкасиобленерго” перекрили дорогу.

Сьогодні вони розпочали безстроковий страйк, аж поки їм не буде виплачена 5-місячна заборгованість по заробітній платі.

Нагадаємо, сьогодні енергетики області в черговий раз зібралися під стінами ОДА.

18685415_1896213767328179_2033841405_n

18678888_1896213667328189_1089310849_n

18644352_1896213840661505_879752433_n

Після цього вони продовжили свою безстрокову акцію на Соборній площі. За словами мітингарів, вони чекають відповіді від заступника голови Черкаської ОДА. У разі негативної відповіді мають в планах розгортати палатки.

18678867_1896229877326568_3922178_n

Реклама