Поширити

Правоохоронці знайшли 15-річну черкащанку, яка пішла з дому

Правоохоронці знайшли 15-річну черкащанку, яка пішла з дому

Поліціянти Черкас та Києва знайшли 15-річну дівчину, яка пішла з дому 3 лютого і не виходила на зв’язок з батьками.

Про це повідомили в пресслужбі ГУНП у Черкаській області.

Про зникнення дівчини, жительки міста Черкаси, поліціянти отримали повідомлення 3 лютого ввечері й одразу почали пошуки. За словами батьків, їхня донька написала в месенджер, що додому не повернеться і вимкнула телефон. Після чого, рідні зниклої дівчини забили тривогу та відразу повідомили у поліцію.

Правоохоронці відстежили локацію 15-річної дівчини та встановили приблизну адресу, де вона була востаннє.

Підлітка знайшли в Києві. Зʼясувалося, що дівчина разом зі своєю 13-річною подругою поїхала до бабусі останньої. Київські поліціянти повернули дівчат додому.

Наразі з батьками та їхніми дітьми працюють черкаські ювенальні поліціянти.

Читайте також: На Уманщині вночі знайшли зниклого пенсіонера

Реклама