Депутатка фракції “Голос” Катерина Холупняк розповіла, що вона та ще дві колеги по фракції стали ініціаторками створення міжфракційного обʼєднання між ними та «Слугами Народу» в Черкаській міській раді. Проте своє рішення з іншими членами фракції вони не узгоджували.
Про те, чи не свідчить це про розкол всередині фракції, розповіла Холупняк в студії “ВиЧЕрпно”.
Вона зазначила, що певні непорозуміння в питаннях є, однак все вирішується завдяки діалогу.
“Є питання, за які ми розуміємо, що треб проголосувати, проте по деяких у нас вільне голосування, тобто в кожного є своя думка і коли ми обговорюємо це питання, кожен має право її висловити. І навіть якщо спочатку була ідея голосувати “за” якесь рішення, однак під час обговорення можемо дійти до іншого висновку. Потім вирішуємо, чи буде в нас вільне голосування, чи все ж таки будемо голосувати одноголосно”, – розповіла депутатка.
Також вона заявила, що наразі ніяких гучних заяв з їхньої сторони в сесійній залі озвучено не буде.
Дивіться детальніше у відео: