Поширити

Прибрехати не вийде: черкаських школярів контролюватиме система Smarsy

Прибрехати не вийде: черкаських школярів контролюватиме система Smarsy

На базі черкаської гімназії № 9 стартувала система, що відповідає за безпеку дітей у школі. Ефективністю такого впровадження є зменшення кількості правопорушень, зростання рівня дисциплінованості та відповідальності учнів. 

Суть системи в тому, що як тільки діти приходять у стіни навчального закладу, їх батьки отримують повідомлення на мобільний телефон про прибуття дитини, а також матимуть електронний доступ до перегляду оцінок свого школяра, тому “прикрасити” свої бали не вийде.

За словами директора громадської організації безпеки та інновацій навчальних закладів, система розпочне свою роботу уже із завтрашнього дня:

 «Було прийнято рішення про встановлення такої системи у 3-х навчальних закладах в кожному обласному центрі України. Ця школа є першою, де її встановлено”, – зазначає Юрій Вітомський. 

p1120843

Згодом буде відкрита система “Smarsy” у і 28-й школі, а от із третьою школою наразі визначаються. Про це розповів секретар Черкаської міської ради Олесандр Радуцький:

“Ця система дозволить нам, батькам, спокійно знаходитися вдома чи працювати, знаючи, що діти не байдикують, а навчаються. Крім цього, вона працюватиме  у 28-й школі і наразі ми будемо визначатися ще із однією школою міста. Ця система говорить сама за себе – реєстраційний облік та безпека. Безпека – це перше, про що ми маємо подбати для наших дітей”.

p1120853

 p1120851

p1120855

Реклама