Передача нежитлової будівлі виробничого складу по вул. Благовісній, 170 на баланс департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради забезпечить, за словами директора департаменту Лілії Маліщук, належне утримання, обслуговування та ремонт приміщень Центру надання адміністративних послуг і дозволить вирішити проблему своєчасної оплати за спожиту електроенергію, сума боргу за яку вже сягнула значних розмірів.
Якщо не вирішити це питання швидко, то ЦНАП можуть відключити від електропостачання, також буде зупинена ліцензія, зазначила Лілія Маліщук і попросила підтримати проект рішення, що депутати й зробили після деякого обговорення. “За” проголосувало 37 обранців.
Натомість депутат Петро Чернявський просив перенести питання на довивчення, проте його пропозицію не підтримали.
