Експертизу Черкаської дитячої міської поліклініки №2, що по вулиці Вербовецького, 40 завершено. Про це сьогодні на своїй прес-конференції повідомив секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький. І буквально сьогодні Олександр Романович це рішення отримав. В ньому зазначено, що робочий проект будівництва капітального ремонту дитячої поліклініки державною експертизою визнається таким, що підлягає доопрацюванню та поданню на повторний розгляд.
– Ми виділили в цьому році кошти – 1 млн грн по утепленню фасаду, заміни вікон, але коли прийшли і додатково почали оглядати цю поліклініку виявили тріщини на несучих конструкціях. Життя дітей – це найголовніше! Експертиза виявила, що там забороняється зараз навіть знаходитись. Як на мене, директор поліклініки повинен звернутися до влади з проханням надати на момент реконструкції і ремонту інше місце для поліклініки. Перш за все треба поремонтувати саму будівлю. Звичайно, ми можемо утеплити і поставити склопакети. А далі ця тріщина піде і порве повністю всі утеплення. І хто нас назве тоді розумними? Треба робити все по-господарчому, – сказав Олександ Радуцький.



