Як і обіцяв головний прокурор області Сергій Овчаренко на сьогоднішній прес-конференції він досить оперативно зареєструвався у соціальній мережі “Фейсбук”, щоб, за його лосвами, ЗМІ та громадськість могли контактувати з ним і там.

Також він наголосив, що завжди відкритий до спілкування.