19 травня Бобрицька громада зустрічала вдома жителя села Ковалі Олександра Бондаренка, який повернувся з російського полону в Чечні.
Інформацію про це повідомили на фейсбук-сторінці Бобрицької сільської ради.
Про те, що Олександр потрапив у полон, рідні дізналися лише через тиждень після того, як він зник безвісти під час бойових дій поблизу села Кліщіївка, біля Бахмута.
У неволі земляк провів довгих два роки й сім місяців у Чечні. Ось нарешті — повернення додому, до рідної землі, до своїх людей.
Зустрічали захисника рідні, друзі та односельці.
Варто нагадати, що ще восьмеро захисників із Черкащини повернулися додому. Їх визволили з полону в межах обміну 15 травня 2026 року.
Читайте також: Сприяли втечі: конфлікт між ТЦК та містянами стався в Черкасах (ВІДЕО)