Поширити

При черкаському ЦНАПі запрацює “Єдине вікно” для ветеранів

При черкаському ЦНАПі запрацює “Єдине вікно” для ветеранів

На сесії Черкаської міської ради підтримали рішення про запровадження «Єдиного вікна» для надання адміністративних послуг ветеранам і членам сімей ветеранів. Воно запрацює у черкаському ЦНАПІ.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Це допоможе для запровадження єдиного підходу під час надання адміністративних послуг ветеранам війни та членам їх сімей за мінімальної кількості відвідувань, сприятиме підвищенню ефективності адміністрування прав та можливостей цієї категорії осіб, створенню сприятливого, доброзичливого мікроклімату для їхнього обслуговування, пояснив очільник Черкас.

Читайте також інші новини з сесії Черкаської міської ради:

Реклама