Поширити

П’яний водій електросамоката з Черкас понесе відповідальність за порушення

П’яний водій електросамоката з Черкас понесе відповідальність за порушення

Патрульні притягнули до відповідальності водія електросамоката, який порушив правила дорожнього руху.

Інформацію про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.

Нещодавно, патрулюючи бульваром Шевченка, поліцейські помітили, як водій електросамоката проїхав перехрестя на заборонний червоний сигнал світлофора.

Спілкуючися з чоловіком, поліцейські виявили ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували йому пройти відповідний огляд у лікаря-нарколога. Лікар підтвердив стан сп’яніння водія. Результат — 0,87 проміле. 

На водія електросамоката інспектори склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом особою у стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 2 ст. 122 (Проїзд на заборонний червоний сигнал світлофора) КУпАП.

Порушника відсторонили від керування транспортним засобом.

Закликаємо водіїв електротранспорту:

  • керуватися світлофорами, дорожніми знаками та розміткою;
  • обирати безпечну швидкість й враховувати дорожні обставини;
  • дотримуватися дистанції та інтервалу;
  • не користуватися телефоном під час руху;
  • використовувати світлоповертальні елементи у темну пору доби;
  • одягати шолом та інші засоби захисту.

Читайте також: Пограбували 86-річну пенсіонерку: на Черкащині затримали двох підозрюваних у розбої

Реклама