Патрульні притягнули до відповідальності водія електросамоката, який порушив правила дорожнього руху.
Інформацію про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.
Нещодавно, патрулюючи бульваром Шевченка, поліцейські помітили, як водій електросамоката проїхав перехрестя на заборонний червоний сигнал світлофора.
Спілкуючися з чоловіком, поліцейські виявили ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували йому пройти відповідний огляд у лікаря-нарколога. Лікар підтвердив стан сп’яніння водія. Результат — 0,87 проміле.
На водія електросамоката інспектори склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом особою у стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 2 ст. 122 (Проїзд на заборонний червоний сигнал світлофора) КУпАП.
Порушника відсторонили від керування транспортним засобом.
Закликаємо водіїв електротранспорту:
- керуватися світлофорами, дорожніми знаками та розміткою;
- обирати безпечну швидкість й враховувати дорожні обставини;
- дотримуватися дистанції та інтервалу;
- не користуватися телефоном під час руху;
- використовувати світлоповертальні елементи у темну пору доби;
- одягати шолом та інші засоби захисту.
Читайте також: Пограбували 86-річну пенсіонерку: на Черкащині затримали двох підозрюваних у розбої