Поширити

РЕБи, квадрокоптери й транспорт: черкащани підсилили українських захисників (ФОТО)

РЕБи, квадрокоптери й транспорт: черкащани підсилили українських захисників (ФОТО)

Черкащина вчергове передала транш підсилення для українських захисників.

Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

У пріоритеті було технічне підсилення, тож черкащани закрили чергові запити від наших оборонців.

Зокрема, коштом обласного бюджету й громад для захисників передали три РЕБи, два РЕРи та квадрокоптер “AUTEL EVO 4 max”.

Також українські бійці 118, Третьої штурмової та 28 окремої механізованої бригад отримають ще чотири транспортні засоби на фронт: медеваки “Humvee”, пікап і повнопривідний бус. Усі авто пройшли ТО й перебувають у повній готовності. 

Також читайте: «Усім руським бажаю в дім війну»: інтерв’ю з черкащанином, який понад два з половиною роки перебував у ворожому полоні (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама