До Дня Соборності України в Черкаській районній військовій адміністрації відбулося нагородження військових, які загинули, захищаючи Україну. Нагороди отримали рідні Героїв.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.
Загиблих нагороджено орденами за мужність різних ступенів, медалями за військову службу в Україні, відзнаками Міністра оборони.


Серед нагороджених і військові з Черкас:
Орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагороджено:
- Нарімана Сейтмеметова;
- Віктора Апанасенка;
- Антона Зубиніна;
- Олега Горба;
- Івана Шпилєвого.

Орденом “За мужність” І, ІІ та ІІІ ступеня нагороджено:
- Андрія Лемішенка.
Медаллю “За військову службу» нагороджено:
- Олександра Бондаренка.
Нагороди вручила начальниця Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко.

Читайте також: Дружина та донька захисника з Черкащини отримали посмертну нагороду