Поширити

“росія цілить по цивільних об’єктах”, — Бондаренко про нічну атаку ворога на Черкаси (ВІДЕО)

“росія цілить по цивільних об’єктах”, — Бондаренко про нічну атаку ворога на Черкаси (ВІДЕО)

Ворог здійснив нічну атаку по Черкасах дронами та крилатими ракетами. Є влучання в об’єкти промислової інфраструктури.

Інформацію про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Зараз у цих місцях працюють усі відповідні служби.

Важливо, що ці підприємства не мають жодного відношення до військово-промислового комплексу.

“Це ще раз підтверджує, що росія цілить по цивільних об’єктах і намагається деморалізувати українців. Тримаємось”, — зазначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Сьогодні, під час останніх тривог, сили та засоби ППО, мобільні вогневі групи знешкодили чотири російські ракети та 30 БпЛА. Минулося без потерпілих. Звернень від населення щодо пошкодження майна наразі теж немає. 

Нагадаємо, що в ніч на 15 квітня, під час повітряної тривоги, ворог атакував місто Черкаси ударними БпЛА. Уражено приватні будинки та інші цивільні об’єкти. Варто також додати, що внаслідок ворожої атаки, яку рф здійснила 14 квітня надвечір, загинула восьмирічна дитина. Завтра, 16 квітня, відбудеться з ним прощання.

Читайте хронологію подій цинічної атаки рф по житлових будинках у Черкасах — тут.

Реклама