Поширити

Розпочався ремонт дороги у Драбівській громаді

Розпочався ремонт дороги у Драбівській громаді

Розпочато ремонт дороги, що з’єднує селище Драбів із селом Михайлівка.

Про це повідомила очільниця Драбівської громади Світлана Орел.

На ці роботи з бюджету громади спрямовано 3 млн 100 тис. грн.

“Дорога між Драбовом і Михайлівкою — це не просто транспортне сполучення. Це щоденний шлях до роботи, школи, лікарні, соціальних послуг. Це можливість швидкого реагування екстрених служб, зручність для бізнесу та фермерів, які перевозять продукцію. Це якість життя людей, які живуть і працюють у громаді”, — відзначила очільниця громади.

Як ми писали раніше, через ремонтні роботи, на деяких дорогах Черкас ускладнений рух. Мова йде про асфальтування вул. Пастерівської і фрезерування вул. Надпільної.

Читайте також: У селі Золотоніського району сталася ДТП: госпіталізовано двох людей

Реклама