Поширити

Рятувальники припинили чергування на черкаських пляжах

Рятувальники припинили чергування на черкаських пляжах

Із 1 вересня рятувальники припинили чергування на черкаських комунальних пляжах у зв’язку з завершенням купального сезону.

Про це повідомили в пресслужбі КП “Благоустрій”.

“Попри це, поки дозволяє погода, пляжі продовжують відвідувати багато черкасців і гостей міста, адже температура води в Черкасах за супутниковими даними становить 23,1°C — комфортна вода для купання в будь-якій водоймі”, – зазначають в пресслужбі.

Читайте також: На Смілянщині у ставку втопився чоловік (ВІДЕО)

Реклама