Поширити

Рятувальники закликають черкащан не виходити на лід

Рятувальники закликають черкащан не виходити на лід

Наразі на Черкащині товщина льоду на водоймах становить 12 см, на Дніпрі в Черкасах — до 6 см, що становить небезпеку для людей, котрі виходять на кригу. 

Про це під час брифінгу повідомила речниця ГУ ДСНС України у Черкаській області Юлія Норовкова, інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з місця події. 

Відтак рятувальники наголошують на правилах, які збережуть життя людей: 

  •  на лід можна виходити лише тоді, коли його товщина становить мінімум 7 см;
  •  рибалкам не можна близько робити лунки;
  •  не перебувати поряд з іншими людьми на відстані ближче, аніж 5 метрів;
  •  обов‘язково мати при собі мотузку. 

У зв‘язку з погіршенням погодних умов, рятувальники закликають ні в якому разі не виходить на лід найближчими днями. 

Нагадаємо, нещодавно черкасець провалився крізь лід у річці Дніпро. Його дістали водолази та передали працівникам швидкої медичної допомоги, але рятувати його не вдалося.

Реклама