Поширити

Реклама

Консультація проктолога в Черкасах

Село на Звенигородщині перейшло у Київський патріархат

Село на Звенигородщині перейшло у Київський патріархат

У Звенигородському благочинні в селі Пединівка засновано парафію Архистратига Божого Михаїла УПЦ Київського Патріархату, про цне повідомляють на сайті Черкаської єпархії КП.

Раніше в цьому селі духовні потреби громади обслуговував священик Московського Патріархату, але віряни захотіли молитись українською мовою і бути в лоні Української Православної Церкви Київського Патріархату.  

12 липня митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан із архіпастирським візитом відвідав православну громаду села Пединівка та освятив облаштоване під храм приміщення, де в цей день було звершено архієрейську Божественну літургію. Митрополиту Іоану співслужив настоятель парафії протоієрей Богдан Федчишин та духовенство Звенигородського та сусідніх благочинь.

IMG_8582

За вагомий вклад у розбудову Помісної Української Православної Церкви митрополит Іоан Архієрейськими Грамотами нагородив сільського голову Пединівки Бойка Анатолія Васильовича та інших жителів села.

Також в цей день священнослужителі освятили автомобілі, які від громади села Пединівка були відправлені для потреб військових в зону АТО.

IMG_8606

Реклама