Із ворожого полону додому повертаються ще троє черкащан.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Наші оборонці повернулися в межах нового обміну, який відбувся сьогодні.
“Звістки, яких чекаємо понад усе. Україна повертає своїх”, — додав Ігор Табурець.
Також читайте: Засудили до довічного: захисник із Черкащини перебуває в одній із найсуворіших колоній росії