Поширити

Ще тиждень на Черкащині буде підвищений рівень пожежної небезпеки

Ще тиждень на Черкащині буде підвищений рівень пожежної небезпеки

До 20 вересня на території Черкаської області буде підвищений рівень пожежної небезпеки.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаського обласного центру з гідрометеорології.

Відтак фахівці повідомляють про пожежну небезпеку V класу.

Також читайте: 73-річного пішохода збили в Черкасах, його госпіталізували (ФОТО)

Реклама