Наприкінці минулого року завершили ремонт укриття для учнів молодших класів однієї зі шкіл міста. У цьому році облаштували й іншу частину — для школярів середньої та старшої школи.
Про це повідомила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.
“На сьогодні у нашому закладі повністю відновлене очне навчання. Можливість навчатися в школі мають 850 учнів”, — зазначає директорка міської школи Світлана Онопрієнко.
Відомо, що укриття має дві зони: одна зорієнтована на учнів молодших класів, інша — на учнів середньої та старшої школи. Під час повітряної тривоги паралелі перебувають у своїх окремих кімнатах.
Також в укритті облаштували нову вентиляцію та повністю відремонтували санітарну систему.




Читайте також: В області відзначили переможців обласного етапу конкурсу «Учитель року»