У ніч на 18 травня по ворожих цілях працювали сили та засоби ППО на Черкащині.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
У межах області знешкоджено шість російських БпЛА. Минулось без потерпілих. Наслідків від падіння уламків теж немає. Обстеження території триває.
Нагадаємо, у ніч на 17 травня силами та засобами ППО знешкоджено ще 7 російських БпЛА в небі Черкащини. Як ми писали раніше, у межах Черкаської області 13 травня знешкодили 18 ворожих цілей. Троє травмованих жителів госпіталізовані – їм надають потрібну допомогу.